Київ
Кабінет

Володарі стихій

16 жовтня 2024, 19:00

Київ, МЦКМ

грн.

Купити квитки

Опис події

Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» - це унікальний інструментальний мюзикл, який поєднує в собі витончену майстерність найкращих солістів-інструменталістів та Національного оркестру народних інструментів України НАОНІ оркестра. Музичну складову доповнюють високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікавий фентезійний сюжет, вражаючий візуальний ряд та інноваційна подача з використанням 3D віджеїнгу та хореографічних перформансів.

Чому варто відвідати Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій»?Унікальні композиції на основі українського народного і авторського матеріалу в сучасному аранжуванні (можна почути і мелодії Щедрика, Гопака, Аркана, Коломийки, пісні "Ой Верше, мій Верше", Колискової, Гуцулки, а також світових джазових, класичних, рок хітів)

Унікальні українські інструменти і виконавці: Владислав Ваколюк (бандура) м. Київ, Андрій Стовп’юк (гуцульські цимбали), м. Коломия, Івано-Франківська обл., фіналіст шоу «Україна має талант», Олесь Журавчак (етно-духові: дримба, тилинка, фрілка, сопілка), м. Київ, Олексадр Божик (скрипка, одночасно грає на 3 скрипках і занесений до Книги рекордів України), м. Львів, фіналіст шоу «Україна має талант», унікальний Національний академічний оркестр народних інструментів України – НАОНІ оркестра, м. Київ.

Унікальна форма подачі - інструментальний мюзикл, в основі якого фентезійний сюжет легенди часів Трипільської цивілізації. Потужне смислове наповнення, цікавий сюжет, високоякісні аранжування, високопрофесійне та мега-віртуозне виконання, інноваційна подача з використанням 3D віджеїнгу та хореографічних перформансів – все це зробило шоу «Володарі Стихій» неймовірно яскравим, візуально вражаючим, емоційно захоплюючим 100% українським національним культурним продуктом.

Водночас, це занурення глядачів у атмосферу фентезі та легенди часів Трипільської цивілізації, покладеної в основу сюжету, через візуалізацію картин-легенд відомого у всьому світі українського художника Віктора Крижанівського, які сповнені глибокого символізму і сакрального змісту, а також через візуалізацією артефактів та символів часів Трипільської цивілізації, про які ми знаємо з казок і легенд, та через звуки унікальних традиційних українських народних інструментів.

Час настав!

Чотири Володарі Стихій на одній сцені, ті що творять музику Серцем…Вода - Владислав Ваколюк - бандураЗемля – Андрій Стовп’юк - цимбалиВогонь – Олександр Божик - скрипкаПовітря – Олесь Журавчак - етно-духовіта Хранителі Зерен Мелодій - НАОНІ оркестра під керівництвом Віктора Гуцала, диригент-постановник Олег КунтийЗа участі Театру танцю OSDC, хореограф-постановник Олеся ШляхтичХудожник-постановник – Дмитро ЦипердюкОркестрові аранжування – Іван НебеснийХудожник костюмів – Марія АнтонякГрафічний дизайн – Ярослав КрижанівськийАвтор ідеї та режисер – Олесь Журавчак

Авторські композиції Володарів та світові рок, поп, класик і фолк хіти. Живий звук та вражаюче аудіовізуальне фентезі-шоу!

Стань співтворцем музичної Містерії!Розкрий Таємницю Стихій!

Легенда про Таємницю СтихійСвітом правлять Образи, Символи та Знаки – все інше похідне…

Ми повідаємо Тобі про давню Легенду, яка була сотворена Мудрецями Гіпербореї-Аратти.